Když jsme se poprvé s několika zakládajícími členy, tehdy ještě neexistujícího týmu ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA (ETOS),  poprvé potkali, na závodech Predator Race, tuším, že s Michalem Rajniakem to bylo někdy na konci srpna 2015, a s Ríšou Chrappou loni v září, nikdo netušil, jak tato spolupráce bude významná, zajímavá, přínosná…

My, jako výhradní dovozci Švédské, běžecké obuvi do terénu, máme velice limitující možnosti marketinkové podpory a tudíž je pro nás velice komplikované „upsat“ se ke spolupráci s početným týmem běžců OCR, kteří mají ty nejvyšší nároky na vybavení a obutí, a v podstatě celý rok objíždějí závody, takřka po celém světě.

Největší dík beze sporu patří hlavně Ondřeji Jarešovi, který jako ředitel divize Lanson Praha, byl schopen tento projekt podpořit a nastavit podmínky spolupráce. Na druhé straně nás motivoval i opravdový zájmem a přístup závodníků ETOS.

Po téměř roční spolupráci musíme konstatovat, že ETOS je jeden z nejúspěšnějších týmů OCR v České republice i na Slovensku a spolupráce a podpora ze strany závodníků je pro nás obrovským přínosem.

Navíc jsme měli možnost, se velice dobře se všemi členy týmu, během sezóny poznat, a dnes už se nejedná pouze o obchodní spolupráci, ale je to hlavně o přátelství, porozumění, respektu a vzájemné úctě. O to více si tohoto spojení vážíme!

Těžko tady vzpomínat na nejkrásnější závod, největší úspěch, ale přesto si dovolím vyzdvihnout dva závody: První místo Ester Hortobágyiové na OCR European Championship ve Frankfurtu, v našlapané konkurenci, a druhé místo Michala Rajniaka na OCR European Championship v Holandsku, jen těsně za (téměř) neporazitelným Jonathanem Albonem.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem členům týmu ETOS za výbornou reprezentaci, propagaci a šíření dobrého jména ICEBUGRUNNING, na závodech OCR u nás i v zahraničí!

Jsme moc rádi, že Vás máme a přejeme Vám všem, spoustu energie, mentální síly a pevného zdraví do dalších sezón a závodů! :-)

Za ICEBUGRUNNING Martin Šálek

 

Největší úspěchy ELITE TEAM OCRA SLOVAKIA v sezóně 2017:

  • Spartan Race winter Svit (SVK) – 1.MÍSTO
  • Predator Race winter Klinovec(CZ) – 1.MÍSTO
  • Spartan Race SPRINT Kouty (CZ) -1. MÍSTO
  • Tvrďák Banská Bystrica (SVK) – 2. MÍSTO
  • Predator Race Moninec MASAKR (CZ) – 1.MÍSTO
  • Predator Race Moninec BRUTAL (CZ) – 2.MÍSTO
  • Tvrďák Košice (SVK) – 1.MÍSTO
  • Tatra Cross Run Šuňava (SVK) – 1.MÍSTO
  • Majstrovstvá Európy v OCR Flevonice (NDL) – 5.MÍSTO

 

Michal Rajniak:

  •  Mistrovství Evropy v OCR (NDL)  – 2.MÍSTO
  •  Spartan Race Kouty (CZ) – 2.MÍSTO
  • Goralman Čadca (SVK) – 1.MÍSTO
  • Spartan Race Kazincbarcika (HUN) – 1. MÍSTO
  • Spartan Race Valča (SVK) – 1. MÍSTO
  • Tatra Cross Run Šuňava (SVK) – 1.MÍSTO

 

 

 

 

Patrik Milata:

  • Donovalský polmaratón Svit (SVK)- 3. MÍSTO
  • Poludnica run (SVK) – 3. MÍSTO
  • Non Stop beh hrebeňom Nízkych Tatier (SVK) – 7. MÍSTO
  • Spartan Race Trojmiasto (POL) – 3. MÍSTO (1. COMPETITIVE)
  • Spartan Race Valča Ultra Beast (SVK)- 2. MÍSTO
  • Tvrďák Košice (SVK) – 3. MÍSTO

 

 

 

 

 

 

Richard Chrappa:

  • Predator Race Masakr Moninec (CZ)- 2. MÍSTO
  • Tatra Cross Run Šuňava (SVK) – 2. MÍSTO
  • Spartan Race Valča Ultra Beast (SVK) – 6. MÍSTO
  • MS v strednom triatlone Challenge Šamorín (SVK) – 22. MÍSTO
  • NN UCR Bratislava (SVK) – 2.MÍSTO
  • Epic Race Žilina (SVK) – 3.MÍSTO

 

 

 

 

 

 

Peter Ceniga:

  • Spartan Race Svit (SVK) – MÍSTO
  • Spartan Race Kazincbarcika (HUN) – 5. MÍSTO
  • Spartan race Trojmiasto (POL) – 3. MÍSTO
  • Predator Race Masakr Moninec (CZ) – 1.MÍSTO
  • OCR EC Frankfurt (DE) – 3.MÍSTO
  • Spartan Race Valča (SVK) 5.MÍSTO

 

 

 

Miroslav Lukáč:

  • Epic Race Žilina (SVK) – 1.MÍSTO
  • Tatra Cross Run Šuňava (SVK) – 3.MÍSTO
  • Goralman Čadca (SVK) – 2.MÍSTO
  • Tvrdá liga (SVK) – 1.MÍSTO
  • Drevák race Zvolen (SVK) – 2.MÍSTO
  • Lesný beh statočných (SVK) – 2.MÍSTO

 

 

 

 

 

 

 

Bronislava Mrákavová:

  • Predator Race Run Plzeň (CZ)- 1. MÍSTO
  • O2 moon run BA (SVK) – 1.MÍSTO
  • Kilpi Heroes race (CZ)  – 1.MÍSTO
  • Spartan Race Sprint Valča (SVK) – 1. MÍSTO
  • Spartan Race Super Valča (SVK) – 3. MÍSTO
  • NN UCR Bratislava (SVK) – 1.MÍSTO

 

 

 

 

 

 

 

Eszter Hortobágyiová:

  • OCR European Championship Frankfurt (DE) – 1.MÍSTO
  • Predator race Drill Moninec (CZ) -1.MÍSTO
  • Spartan Race Kouty (CZ) – 1.MÍSTO
  • Spartan Race Kazincbarcika (HUN) – 1. MÍSTO
  • Spartan Race Valča (SVK) – 1. MÍSTO
  • Drevák Race Zvolen (SVK) – 1. MÍSTO

Comments are closed.